Заочний обласний конкурс анімаційних фільмів 2017

К анімІз 03 до 28 квітня 2017 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломноїпедагогічної освіти проведено заочний обласний конкурс анімаційних фільмів.

         На розгляд членів журі Конкурсу представлено 41 роботу учнів загальноосвітніх навчальних закладів із 12 районів (міст) області у номінаціях: «Краща Scratch-анімація»(20 робіт – 49 % від загальної кількості); «Краща GIF-анімація» (7 робіт –  17 %); «Краща Flash-анімація» (11 робіт  27 %); «Краща 3D-анімація» ( 3 роботи 7 %)  .

Заочний обласний конкурс анімаційних фільмів 2016

К анім       Із 04 до 29 квітня 2016 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломноїпедагогічної освіти проведено заочний обласний конкурс анімаційних фільмів.
         До участі в конкурсі представлено 42 роботи учнів загальноосвітніх навчальних закладів із 16 районів (міст) та громад області. Роботи (88 %) відповідають вимогам Положення про заочний обласний конкурс анімаційних фільмів і свідчать про достатній рівень володіння учасниками конкурсу навичками роботи з комп’ютером і різноманітними комп’ютерними програмами.

Заочний обласний конкурс анімаційних фільмів 2015

К анім

       На розгляд членів журі Конкурсу  представлені 34 роботи учнів загальноосвітніх навчальних закладів із 10 районів (міст) області. У номінаціях «Краща GIF-анімація» подано  12 робіт, що складає  35 % від загальної кількості, «Краща Flash-анімація» ­­– 14 робіт (42 %), «Краща 3D-анімація» – 3 роботи (9 %), «Краща Scratch-анімація» – 5 робіт (14 %).

        Більшість представлених робіт відповідають вимогам Положення про заочний   обласний   конкурс   анімаційних  фільмів  і свідчать про достатній рівень володіння учасниками Конкурсу навичками роботи з комп’ютером і різноманітними комп’ютерними програмами. Найбільш змістовними, логічно завершеними та оригінальними визнано роботи, представлені на Конкурс учнями  загальноосвітніх навчальних закладів міст Миколаєва та Вознесенська; Миколаївського району.

Детальніше: Заочний обласний конкурс анімаційних фільмів 2015

Заочний обласний конкурс анімаційних фільмів 2014

К анімДо участі в Конкурсі було представлено 33 роботи учнів загальноосвітніх навчальних закладів із 8 районів та міст області.

Роботи подані у номінацію "Краща Gif-анімація складали 24%, "Краща Flash-анімація" - 67%, "Краща 3D-анімація - 9%.  Дякуємо за активну роботу учнів та вчителів міст Миколаєва, Вознесенська та Первомайська; Вознесенського, Снігурівського, Новоодеського, Миколаївського та Первомайського районів.

Чекаємо у наступному році нових яскравих і креативних робіт!

Детальніше: Заочний обласний конкурс анімаційних фільмів 2014

Заочний обласний конкурс анімаційних фільмів 2013

К анімДо участі в Конкурсі було представлено 23 роботи учнів загальноосвітніх навчальних закладів із 7 районів (міст) області.

У номінаціях «Краща GIF-анімація» та «Краща Flash-анімація» було представлено по 9 робіт, «Краща 3D-анімація» – 3 роботи. Дві роботи не відповідали умовам Конкурсу і відповідно не розглядалися членами журі.

Найбільш змістовними, логічно завершеними та оригінальними визнано роботи, представлені на Конкурс учнями міста Миколаєва, Первомайського, Снігурівського, Вознесенського та Миколаївського районів.

Поряд із цим, у Конкурсі не взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів міст Очакова, Южноукраїнська, Первомайська; Арбузинського, Баштанського, Березнегуватського, Березанського, Братського, Веселинівського, Врадіївського, Доманівського, Жовтневого Казанківського,  Кривоозерського, Новобузького, Новоодеського, Очаківського районів.

Детальніше: Заочний обласний конкурс анімаційних фільмів 2013

Заочний обласний конкурс анімаційних фільмів 2012

К анімДо участі у Конкурсі було представлено 17 робіт учнів загальноосвітніх навчальних закладів із 8 районів (міст) області.

Найбільша кількість робіт була подана з номінації «Краща Flash-анімація» − 11 робіт, 2 роботи було подано з номінації «Краща GIF-анімація» та 2 роботи − «Краща 3D-анімація». Дві роботи не відповідали умовам Конкурсу і відповідно не розглядалися.

Найбільш змістовними, логічно завершиними та оригінальними визнано роботи, представлені на Конкурс учнями міста Миколаєва, Вознесенського, Миколаївського, Березнегуватського ,Єланецького, Первомайського районів.

Детальніше: Заочний обласний конкурс анімаційних фільмів 2012