ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

olimp104-05 лютого 2017 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. На олімпіаду було подано заявки від 10 районів та міст Миколаївської області (41 учасник). Приймало участь 38 учнів із
9 районів та міст області.

Учні Дмитрівського НВК Очаківського району, ЮЗОШ ЗОШ І–ІІІ ст. № 4 та Себінської ЗОШ І–ІІІ ст. Новоодеського району були відсутні на олімпіаді через хворобу.

Олімпіада з інформатики проводилась у два практичні тури, під час яких учні складали програми для розв’язання різноманітних задач. Кожний тур складався з 5 задач, над якими учасники працювали протягом 4,5 годин. Збільшилась кількість учнів, які використовують сучасні мови програмування С++ та Java. Під час олімпіади учасники мали можливість тестувати свої розв’язки, неодноразово відправляючи їх для перевірки на сервер олімпіади.

Всеукраїнська олімпіада з інформатики побудована за аналогом міжнародної олімпіади та вимагає від учасників не лише знання мови програмування, а серйозних математичних знань, нестандартного мислення, уважності та наполегливості.

Серед 8-х класів найсильнішими виявилися учні м. Миколаєва, 9-х класів ­­– м. Миколаєва, 10-х класів – м. Первомайська та Миколаєва, 11-х клас – м. Миколаєва, Южноукраїнська та Кривоозерського району.