Всеукраїнська учнівська олімпіада з ІТ 2016-2017 н. р.

      У 2016-2017 навчальному році в І етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій узяли участь 2034 учня, у ІІ етапі – 494.

Завдання ІІ етапу олімпіади

ІІІ етап олімпіади проводився на базі МОІППО та МЗОШ І-ІІІ ст. № 51  за єдиними завданнями з іншими областями України. На олімпіаду було подано заявки від 19 районів та міст Миколаївської області (61 учасник). Приймало участь 54 учні 7 – 11-х класів з 17 районів та міст області.

Переможцями ІІІ етапу олімпіади стали 27 учнів, що становить 50 % від загальної кількості учасників.

Найсильнішими виявилися представники закладів освіти міст Миколаєва, Южноукраїнська та Первомайська; Вознесенського, Новоодеського, Баштанського, Єланецького, Вітовського, Братського районів.

Завдання ІІІ етапу

І тур     ІІ тур

У 2016-2017 навчальному році на IV етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій Миколаївську область представляли 7 учнів.

 

 

П.І.Б. учня

Клас

Навчальний заклад

Наго-роди

Канарик Володимир Петрович

11

Южноукраїнську ЗОШ І–ІІІ ст. № 3 Южноукраїнської міської ради

ІІ

Козирєв Олександр Анатолійович

11

Миколаївський муні-ципальний колегіум
ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради

ІІ

Гресс Анастасія Костянтинівна

11

ІІІ

Серіков Олег Сергійович

11

ІІІ

Тростінецький Олександр Сергійович

10(9)

 

Попова Владислава Русланівна

10

Миколаївська гімназія № 41 Миколаївської міської ради

ІІ

Даниленко Анастасія Вадимівна

10

Олександрівська ЗОШ І–ІІІ ступенів імені      Т. Г. Шевченка Вознесенської районної ради

 

 

Завдання ІV етапу

 

I тур  II тур

 

Рекомендації щодо проведення ІІ етапу олімпіади

Районна олімпіада з інформаційних технологій проводиться в один тур. Олімпіада проводиться тільки за машинним варіантом. Всі організаційні питання (місце проведення, розподіл учасників за робочими місцями, забезпечення учасників дискетами, папером для чернеток та ін.) вирішується заздалегідь оргкомітетом проведення олімпіади.

 

Для проведення олімпіади, для кожного учасника, необхідно підготувати ПК з проінстальованим офісним пакетом. Доцільно заздалегідь зібрати інформацію про версію необхідного учасникам пакету ПЗ, для можливості підготувати персональні робочі місця. Бажано, на час проведення олімпіади, фізично відімкнути локальну мережу від комп’ютерів учасників. Журі олімпіади повинно відвести час на ознайомлення учнів із робочим місцем та надати можливість задавати питання щодо умов задачи.

Учасникам олімпіади забороняється користуватися власною літературою, друкованими або рукописними матеріалами, засобами комунікації (Інтернет, мобільні телефони тощо).

Тексти завдань готуються МОІППО. Учасники всіх вікових категорій виконують роботу за єдиними завданнями. Відповідно до Положення про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад в олімпіаді з інформаційних технологій беруть участь учні 8-11 класів, але учні молодшого віку можуть також брати участь в олімпіаді в залік старших класів. Підсумки олімпіади (визначення переможців) підводять по кожній паралелі окремо.

Олімпіадні завдання можуть містити як теоретичні питання з розділу «Інформаційно-комунікаційні технології»,  так і завдання на роботу з пакетом Microsoft Office, а саме з продуктами MS Office Word, MS Office Excel, MS Office Power Point та MS Office Access.

Нагадуємо!

Завдання надсилаються на електронну адресу особи, яка  відповідає за проведення олімпіади у районі (місті) області у день проведення заходу. В архіві містяться попередні критерії оцінювання кожного завдання, які журі районного етапу, при доцільності, може уточнювати але не змінювати загальну кількість балів за кожне завдання.

При формуванні команди для участі у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій в заявці обов’язково вказати версію офісного пакета, необхідного кожному з учасників, а також суворо дотримуватись кількісного складу команди встановленого рейтингом (учні 9-х - 11-х класів  відповідно до Положення про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад) .