Цикл вебінарів "Всеукраїнська учнівська олімпіада з інформаційних технологій "

 

До уваги учителів інформатики, методистів, керівників команд та учасників олімпіади!!!

Авторський колектив Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій розпочинає цикл вебінарів, направлених на висвітлення змісту завдань та авторських розв’язків.

 

На вас чекають у представленні авторами завдань та членами журі олімпіади:
- цікаві методи розв’язку олімпіадних завдань;
- відкриття можливостей засобів, функцій, інструментів та способів побудови алгоритмів їх використання для ефективного розв’язку задач;
- знайомство з методами аналітичного представлення інформації у розв’язках;
- секрети створення запропонованої авторами моделі;
- поради щодо організації роботи під час виконання комплексного завдання тощо

Для ефективної співпраці під час вебінару просимо до його початку ознайомитись з наданими вам матеріалами та на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. надсилати запитання, пропозиції щодо зміту та структури вебінару ( з темою листа «ВЕБІНАР № __ Питання»). Також чекаємо пропозицій актуальних тем.

1. 20.01.2016. Початок о 15.00
MS Excel. Аналіз авторського розв'язку завдання II етапу V Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (Кузічев М.М., Бондік І.Г.)
реєстрація на вебінар

2. 26.01.2016. Початок о 15.00
MS Excel. Аналіз авторського розв'язку завдання III етапу IV Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (Кузічев М.М., Мотурнак Є.В., Ніколаєв Т.Г.)
реєстрація на вебінар

Детальніше - на сайті учнівської олімпіади http://mcenterdnepr.inf.ua/ та порталі освітньої спільноти Office 365 в Дніпропетровську http://www.dnepredu.dp.ua/ez.