Методактив 2015

актив     18 червня 2015 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося засідання обласного методичного активу вчителів інформатики з проблеми «Формування інноваційного середовища професійної діяльності вчителів інформатики».

      У роботі обласного методичного активу взяли участь керівники методичних об’єднань учителів інформатики, методистів РМК та НМЦ.

      Завідувач лабораторії інноваційного розвитку та дистанційної освіти Захар О. Г. ознайомила присутніх з особливостями викладання інформатики у 2015/16 навчальному році та змінами в програмі «Інформатика. 5–9 класи», зробила розгорнутий аналіз кадрового складу, фахової підготовки та результатів моніторингового дослідження рівня ІКТ-компетентності вчителів інформатики.

      Методист МОІППО Гапиченко Г. Є. ознайомила присутніх зі станом роботи з обдарованими та здібними учнями у Миколаївській області та залученням учнівської молоді до участі у конкурсах та турнірах з інформатики та інформаційних технологій.

        У ході обговорення проблем професійного розвитку вчителів у контексті неперервної освіти з досвідом роботи присутніх ознайомила вчитель інформатики Новопетрівської ЗОШ І–ІІІ ст. Новоодеської районної ради Богданова О. О. Керівниками методичних об’єднань учителів інформатики було запропоновано декілька моделей неперервного навчання учителів.

Матеріали методактиву