Конкурс INFOMATRIX 2015

    matrixЗ 2009 року Україна виступає повноправною країною-учасницею INFOMATRIX, після проведення національного етапу. Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (НЕНЦ) Міністерства освіти і науки України спільно з Головним управлінням освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації з 2009 р. проводять національний етап конкурсу в Україні.

 

     До участі в Конкурсі запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів, студенти I-IV курсів ВНЗ (лише категорії Програмування та Апаратне управління!). Також потрапити до міжнародного фіналу конкурсу можуть учасники конкурсів «Екософт» і «Intel Еко-Україна» за рішенням суддівських комітетів конкурсів.

      Для участі у національному етапі конкурсу необхідно до 19 січня 2015 року зареєструватися на сайті конкурсу. Процес реєстрації включає заповнення анкети з персональними даними та завантаження тез наукової роботи.

       На підставі поданих матеріалів конкурсне журі проведе відбір учасників ІІ етапу конкурсу. Результати відбору будуть оприлюднені до 24 січня 2015 р. сайті конкурсу. Переможці І етапу будуть запрошені для участі в очному етапі, який буде проведений орієнтовно в лютому 2015 року під час проведення Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт».

      За підсумками національного етапу по три кращих авторських проектів у кожній категорії (індивідуальні або командні роботи) отримають право представляти Україну у фіналі Міжнародного конкурсу INFOMATRIX 2015, який відбудеться у травні 2015 року у місті Бухарест, Румунія.

У конкурсі INFOMATRIX 2015 учасники змагатимуться за чотирма категоріями:

  • комп’ютерне мистецтво
  • апаратне управління
  • програмування
  • короткометражний фільм

Детальніше про кожну категорію дивіться у відповідному розділі сайту http://nenc.gov.ua.