Олімпіада з інформатики 2012/2013

   У 2012/2013 навчальному році в І етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики взяли участь 1496 учнів, у ІІ - 232, у ІІІ - 44. Отже , кількість учасників І та ІІ етапів олімпіади дещо зменьшилася, що зумовлено зниженнням кількості учнів ЗНЗ, особливо 11-х класів.

Завдання та тести ІІ етапу: завантажити.

  

У ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади  з інформатики взяли участь 14 команд із районів та міст Миколаївської області. Змагання проходило за єдиними завданнями одночасно з іншими регіонами України. Учні мали змогу тестувавти розв'язки задач на сервері олімпіади у режимі реального часу. Слід зазначити, що якість мережних послуг у деяких районах області не дала змогу потренуватися учням у пробному турі і це ускладнило їх роботу на олімпіаді.

   Переможцями стали 18 учнів, що становить 41% від загальної кількості учасників. Найсильнішими другий рік поспіль виявилися представники закладів освіти міст Миколаєва, Южноукраїнська, Первомайська та Баштанського району.

Завдання ІІІ етапу олімпіади: завантажити

Тести: завантажити

Заключний етам олімпіади з інформатики в цьому році проходив у м. Луганськ. Нашу область представло п'ять учнів Миколаївського муніципального колегіуму. Другий рік поспіль  Федоров Олександр ( ІІ місце)  та Мудрієвський Петро ( ІІІ місце ) займають призові місця серед учнів 9 класів.

Attachments:
Download this file (Олимп12-13.xls)Олимп12-13.xls[ ]152 kB