КОНКУРСУ «SAMSUNG НАЗУСТРІЧ ЗНАННЯМ 2014»

   Товариство з обмеженою відповідальністю «Самсунг Електронікс Україна Компані» проводе Конкурсу «Samsung Назустріч Знанням 2014». Головне завдання соціальної ініціативи полягає в тому, щоб надати можливість використання технологій у навчальному процесі з метою покращення рівня навчання, надання можливостей доступу до сучасних технологій більшій кількості учнів.

  Конкурс проводиться на всій території України з 1-го жовтня 2014 року по 30-е листопада 2014 року у два етапи. До участі запрошуються команди загальноосвітніх навчальних закладів (від школи може бути декілька команд). Кожна команда повинна складатися з одного вчителя та не менше 2-х і не більше 5-ти учнів.

  Щоб взяти участь у Конкурсі, команді-учаснику необхідно зареєструватися на сайті education-samsung.com.ua та виконати завдання першого етапу (перший етап: з 1 до 31 жовтня 2014 року команди загальноосвітніх навчальних закладів надсилатимуть есе на тему «Школа майбутнього»).

   П'ятнадцять кращіх команд прийматимуть участь у другому етапі (другий етап: з 7 до 19 листопада 2014 року  команди переможці 1-го етапу повинні розробити та  завантажити на сайт education-samsung.com.ua відео, в якому відобразити шляхи реалізації свого есе «Школа майбутнього»).

   З 20 листопада по 29 листопада 2014 року на сайті конкурсу відбудиться відкрите голосування. Шість команд, які продемонструють найкращий проект, стануть переможцями і отримають головний приз – Смарт-клас від Samsung для своєї школи.

     Детальнішу інформацію про умови Конкурсу можна отримати на сайті Samsung назустріч знанням