Олімпіада з ІТ 2012/2013

Підсумки ІІ Всеукраїнської олімпіади

з інформаційних технологій

     До участі у І-ІІ етапах олімпіади учителями інформатики було залучено 2002 учня із 172 загальноосвітніх навчальних закладів Миколаївської області.

    Ознайомитися з завданнями ІІ етапу олімпіади можна за посиланням https://yadi.sk/d/4sLiUTZDbuHvK

     Учасниками ІІІ етапу стали 57 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Миколаївської області. Не подали заявки на участь у олімпіаді ЗНЗ Казанківського, Новобузького та Снігурівського районів.

 

     Можна сказати про те, що цей навчальний рік для олімпіадників та їх наставників був досить вдалим. Не зважаючи на побоювання організаторів  обласної олімпіади перша спроба розв'язування єдиних завдань пройшла досі вдало. Завдання олімпіади з ІКТ (особливо першого дня) підняли планку  до всеураїнського рівня, що дало змогу учням, які готувалися до участі у четвертому етапі, значно більше приділити уваги  певним видам завдань з теми бази даних та електронні таблиці.

    Ознайомитися з завданнями ІІІ етапу олімпіади можна за посиланням https://yadi.sk/d/TKpQfMxh39Cvfh

    Четвертий етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій проходив у м. Дніпропетровськ. Миколаївську областіь на олімпіаді представляли четверо учнів. Приємно зазначити, що всі вони посіли призові місця. За одинадцятий клас виступали Щебетюк Валентин ( І місце), учень МЗОШ № 19, Бессонов Богдан ( ІІ місце), учень МЗОШ № 19. Десятий клас представляли Гриб Олександр ( ІІІ місце), учень Миколаївського муніципального колегіуму та Круковський Ярослав ( ІІІ місце), учень Миколаївської гімназії № 2. Вітаємо всіх нас з яскравою перемогою наших олімпійців!

    Ознайомитися з завданнями ІV етапу олімпіади можна за посиланням http://yadi.sk/d/roItRznu9Rtvb

        Хочеться подякувати всім хто готував учнів до змагань. Перш за все учителям інформатики Осипенко Ганні Валеріївні (МЗОШ № 19), Михаловській Наталії Валеріївні (ММК), Комарову Михайлу Юрійовичу (МГ №2). Дякуємо за плідну співпрацю на тренувальних зборах учителю інформатики Миколаївського морського ліцею Герасименко Сергію Павловичу. Сподіваємося що наступний навчальний рік буде теж плідним.

 

Рекомендації щодо проведення ІІ етапу олімпіади

Районна олімпіада з інформаційних технологій проводиться в два тури. Олімпіада проводиться тільки за машинним варіантом. Всі організаційні питання (місце проведення, розподіл учасників за робочими місцями, забезпечення учасників дискетами, папером для чернеток та ін.) вирішується заздалегідь оргкомітетом проведення олімпіади.

Для проведення олімпіади, для кожного учасника, необхідно підготовити ПК з проінстальованим офісним пакетом MicrosoftOffice 2003, 2007 або 2010. Саме такі пакети будуть використані на ІІІ (обласному) етапі олімпіади. Доцільно заздалегідь зібрати інформацію про версію необхідного учасникам пакету ПЗ, для можливості підготувати персональні робочі місця. Бажано, на час проведення олімпіади, фізично відімкнути локальну мережу від комп’ютерів учасників, якщо оргкомітетом не вжито заходів, що унеможливлюють обмін даними між учасниками олімпіади. Учасникам олімпіади забороняється користуватися власною літературою, друкованими або рукописними матеріалами, засобами комунікації (Інтернет, мобільні телефони тощо).

Тексти завдань готуються МОІППО. Учасники всіх вікових категорій виконують роботу за єдиними завданнями.

Олімпіадні завдання  спрямовані на роботу з пакетом Microsoft Office, а саме з продуктами MS Office Word, MS Office Excel, MS Office Power Point та MS Office Access. Архів із завданнями, крім тексту завдання, містить заготовки файлів, які необхідно скопіювати на кожне робоче місце. Назви файлів та папок, які учасник повинен здати на перевірку журі вказані в тексті завдання. Завдання надсилаються на електронну адресу особи, яка  відповідає за проведення олімпіади у районі (місті) області у день проведення заходу.

Нагадуємо!

Кількість переможців (І-ІІІ місця) не може перевищувати 1/2 від загальної кількості учасників відповідної вікової категорії і розподіл по місцям повинен відповідати пропорції 1:2:3.

При формуванні команди для участі у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій в заявці обов’язково вказати версію офісного пакета, необхідного кожному з учасників, а також суворо дотримуватись кількісного складу команди встановленого рейтингом.