Міжнародний конкурс "Бобер" - 2012

2012

 

Підсумки конкурсу

У 2012/2013 навчальному році у конкурсі приймали участь 2071 учень. З них: 915 учнів показали відмінні (10,7 %) і добрі (33 %) результати. Найбільше учасників було з м. Миколаєва(28,1 %), Миколаївського району (8,2 %), Новоодеського району (7,7 %), м. Вознесенська (6,7 %), Вознесенського району (6,7 %).

 

 

Найактивнішими навчальними закладами стали: Олександрівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Вознесенської районної ради, Миколаївська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 22, Миколаївська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 52, Миколаївська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 34 Миколаївської міської ради.

Необхідно відзначити плідну роботу районних координаторів Ткачова М. Т., Богданової О. О., Левицької І. М., Рибінської Г. В., Луки О. Б., Гундяк Л. І., Бублик Н. В., Головні Л. А., Новіцької А. В.   та подякувати їм за організацію проведення конкурсу в районах. Саме при їх підтримці діти мають можливість брати участь у Конкурсі, який надає можливість учням перевірити знання у сфері інформаційних технологій, а вчителям знайти «зірочки» серед учнів 4 – 8 класів, які в майбутньому стануть призерами олімпіад з інформатики та інформаційних технологій.

 Архів результатів конкурсу